Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2829276
12184
458
Sculptures, statuettes, plaques
Vidám vándor. Kínai faragott fa szobor. 18 cm 2829274
12185
458
3200
Vidám vándor. Kínai faragott fa szobor. 21 cm 2824948
12186
458
4800
Ónix egyiptomi figura, orra sérült, m: 18 cm 3002346
12187
458
Ismeretlen szobrász: Kupido. Bronz, sérült, hiánnyal, m: 26,5 cm 3023170
12188
458
30000
Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm 3023289
12189
458
36000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm 3023193
12190
458
40000
2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz. 3023169
12191
458
Kőműves László: Szamaras vitéz. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 23 cm 3025341
12192
458
15000
Impozáns nagy méretű faragott afrikai fa szobor. Lakkozott, toll díszítéssel 47 cm 3025337
12193
458
4800
Afrikai félakt lány szobor. Faragott ébenfa, 23 cm 3025694
12194
458
Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm 3025640
12195
458
Ördög. Faragott fa, jelzett, javított, m: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft