Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3062955
12208
458
Sculptures, statuettes, plaques
Tóth István: Két arc. Intarziakép, 63x25 cm 3063542
12209
458
Kamakura Buddha. Japán, cca 1900, faragott fa, m: 19,5 cm 3063695
12210
458
Városkép. Bronz dombormű, patinával, 38x10,5 cm 3064507
12211
458
Lenin büszt. Fém öntvény, jelzett, m: 12,5 cm 3064512
12212
458
Lenin büszt. Fém öntvény, jelzett, kopással, m: 14 cm 3065210
12213
458
Togyerás József (1930-): Plasztikus mozaik. Kőhatású kerámia, farost lapra applikálva, jelzett, kopással, farost sérült, 5x47 cm 3065276
12214
458
Togyerás József (1930-): Torzó. Jelzés nélkül, kopással, m: 25,5 cm 3065324
12215
458
15000
Bronz turul figura, h: 44 cm, m: 26,5 cm 2977409
12216
458
Orosz női portré réz dombormű, falidísz, fa alapon 10x20 cm 2788309
12217
458
Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm 2793296
12218
458
Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm 3065284
12219
458
Szantálfa faragás keleti istennő 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft