Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 111

Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Túzok. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 18,5 cm / Franz Xaver Bergmann (1861-1936) - "Bustards"  This cold-painted bronze sculpture, crafted by Franz Xaver Bergmann around 1900 Vienna / Wiener bronze,
12112.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

12113.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

12114.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

12115.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

12116.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

12117.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
12118.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Czinege Edit: Kalapos lány. Terrakotta, jelzett, hibátlan 27 cm
12119.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Női akt, bronz, fa talapzaton, jelzés nélkül, m: 17,5 cm
12120.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jepasdarge? jelzéssel: Koldus. Bronzírozott fém, szép állapotban, m: 33,5 cm
12121.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Vadászkutya a zsákmánnyal, bronz dombormű, falikép, 28x20 cm
12122.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
12123.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft