Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3042898
12136
458
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm 3042978
12137
458
34000
Pátzay Pál (1896-1979): Lenin büszt. Jelzett, kopással, m: 37,5 cm 3042596
12138
458
32000
Máté István (1952-2022): Absztrakt dísztál. Bronz, jelzett, kis kopással, d: 27 cm 3042433
12139
458
2 darab afrikai faragott fa szobor, minimális kopással, m: 16-20 cm 3045886
12140
458
Shiwan. Kína, XX. sz., mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm 3046016
12141
458
24000
1991, Baróthi Ádám (1945- ): Hunyadi Mátyás.Bronz fali plakett fa talapzaton, jelzett, hátoldalán feliratozott, 24x15 cm 3047509
12142
458
14000
2 db bronz tigris pár, 10x18 cm 3050232
12143
458
3200
Afrikai faragott fa szobor. 34 cm 3049962
12144
458
Jade vándor szerzetes szobor. 24 cm 3049952
12145
458
3200
Queen Tara buddhista bronz szobor. 14 cm 3047087
12146
458
Beleznayné Béres Gizella: Kísértés. Domborított réz, fa lapon, 21x14 cm 3047407
12147
458
Parasztfiú. Fém szobor, márvány talapzaton, kopással, jelzés nélkül, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft