https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 111

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
1
12172.

Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm
1
12173.

Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia első uralkodójának büsztje. Patinázott ón, kis kopásokkal, m: 13 cm
1
12174.

Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia első uralkodójának büsztje. Patinázott ón, kis kopásokkal, m: 13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Sportoló. Bronz, kezében egykor volt valami. Fa talapzaton, hibátlan, m: 41 cm
1
12175.

Jelzés nélkül: Sportoló. Bronz, kezében egykor volt valami. Fa talapzaton, hibátlan, m: 41 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magurszky Norbert (1975-): Kalapos portré (cím nélkül). Applikációk, fatábla, jelzett a hátoldalán. 56x27x13 cm
1
12176.

Magurszky Norbert (1975-): Kalapos portré (cím nélkül). Applikációk, fatábla, jelzett a hátoldalán. 56x27x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Egyiptomi fej, falidísz, festett fém, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 19,5 cm
1
12177.

Egyiptomi fej, falidísz, festett fém, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 19,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Madár család faragott keményfa szobor 27 cm
1
12178.

Madár család faragott keményfa szobor 27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király. Plakett. Ólom, kopott, d: 11 cm
1
12179.

Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király. Plakett. Ólom, kopott, d: 11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
KJ. jelzéssel: Kerényi Jenő?: Botond. Patinázott fém, javított, . Márvány alapon 27 cm Jelzett
1
12180.

KJ. jelzéssel: Kerényi Jenő?: Botond. Patinázott fém, javított, . Márvány alapon 27 cm Jelzett

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Turul madár bronzírozott réz szobor. M: 25 cm
1
12181.

Turul madár bronzírozott réz szobor. M: 25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
1
12182.

Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Afrikai faragott gyertyatartó 25 cm
1
12183.

Afrikai faragott gyertyatartó 25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz