Könyvek: Vallás

Tételek száma: 37

D. Dr. Berki Feriz szerk.: Az ortodox kereszténység. 1984, Bp., kiadói egészvászon kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóval.
20032.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Stoffán György: Prímások és pápák. (Trianontól napjainkig). H.n., é.n., szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20033.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Félegyházy József: A középkor egyháza. A keresztény egyház története IV. köt. Szerk.: Bangha Béla és Ijjas Antal. Bp., 1939, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés
20034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Andrews, Samuel J: Christianity and Anti-christianity in their Final Conflict. Bécs-Pest-Lipcse, 1870, A. Hartleben. Átdolgozott és népszerű kiadás. Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, sérült kötéssel.
20035.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

P. Charles S. J.: Isten közelében. Elmélkedések. III. kötet. Ford.: Gálffy László S. J. Bp., 1926, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Tóth Tihamér: A szenvedő és győzedelmes Krisztus. Szentbeszédek, melyeket a Pázmány-Egyetem templomában elmondott: Dr. - -. Bp.,1934., "Élet". Kiadói papírkötés.
20036.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szalay Attila: Tomista vétózások és jelentőségük az Üdvtörténelemben. Válogatott cikkek, tanulmányok III. rész. (1994-2017.) A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2023-2024, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20037.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Giesswein-emlékkönyv. Kiadja az Országos Giesswein Emlékmű-Bizottság. Bp.,1925, Stephaneum, 4+246+2 p. Kiadói szakadt papírkötésben.  Giesswein Sándor (1856-1923) pápai prelátus, keresztényszocialista politikus, országgyűlési képviselő, író, társadalomtudós, MTA tag, Szent István Akadémia elnöke (1916-1921), a Magyar Országos Eszperantó Egyesület elnöke (1911-1923).
20038.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Conradi L. R.: A titok felfedezve vagy a hét pecsét feltörve. Bp., 1914, Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
20039.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kortárs magyar jezsuiták II. rész. Összeáll.: Szabó Ferenc. + Magyar jezsuiták vallomásai IV. Szerk.: Szabó Ferenc. "Anima Una"-könyvek 3. és 15. Bp., 1992-2008, Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
20040.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Szeberényi Lajos Zs: Luther Márton élete. (Luther-Társaság III. kiadványa.: Bp., 1900, Luther-Társaság. Második kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
20041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Révész Imre: A Debrecen-Egervölgyi Hitvallás és a Tridentinum. Bp., 1934., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 45 p. Kiadói papírkötés, foltos.
20042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kun Imre: Művészeti szótár. Bp., 1920, Grill Károly. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
20043.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft