D. Dr. Berki Feriz szerk.: Az ortodox kereszténység. 1984, Bp., kiadói... https://www.darabanth.com/hu/458-Gyorsarveres/458.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~2000091/D-Dr-Berki-Feriz-szerk-Az-ortodox-keresztenyseg-1984-Bp-kiadoi-egeszvaszon-kotes-kisse~II3064068
3064068
20032
458
3800
Books: Religion
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,30 EUR , 11,88 USD
Leírás: D. Dr. Berki Feriz szerk.: Az ortodox kereszténység. 1984, Bp., kiadói egészvászon kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóval.
: nagy_andras