Könyvek: Vallás

Tételek száma: 37

Wolpert Leo: Imigyen szóla Berthold testvér. 200 kedves, vonzó elbeszélés. Ford.: Lukácsy István. Bp.,1941,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos címlappal. + Balla Borisz: A lélek útjai. Útijegyzetek, cikkek, tanulmányok. Magyar Kultúra Könyvtár 1-2. szám. Bp., 1934., Pázmány Péter Irodalmi Társulat. Kiadói papírkötés.
20044.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

4 db Böjte Csabával és tanításával foglakozó könyv. Klf kiadások
20045.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Aranyhárfa. Vallásos költemények gyűjteménye. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Dr. Halmi János. Az egyházi élet gyakorlati segédkönyvei I. köt. hn., 1929, Országos Református Lelkész-Egyesület,(Bp., Sylvester-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20046.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Officium Majoris Hebdomadae et Octavae Paschae a dominica in palmis usque ad sabbatum in albis cum cantu juxta ordinem breviarii, missalis et pontificalis romani. Editio typica Vaticana. Romae, 1923, Typis Polyglottis Vaticanis. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, intézményi bélyegzéssel.
20047.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Korán. Ford.: Simon Róbert. / Simon Róbert: A Korán világa. [Egy kötetben]. Bp., 1997, Helikon. Harmadik, javított kiadás. Kiadói műbőr-kötés.
20048.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jones Mari története. Brit és külföldi Biblia társulat. Kiadói papírkötésben 32p.
20049.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Stolcz Albán: Magyarországi Szent Erzsébet élete. Bp., 1913, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
20050.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szent István könyvek két kötete (17.,114.): Polzovics Iván: A lateráni szerződés. A Szentszék nemzetközi jogi helyzete + Lepold Antal (szerk.): Szalézi Szent Ferenc válogatott levelei A szentek életrajzával és XI. Pius körlevelével. 1924, 1934, kiadói kopott papírkötés.
20051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Paris Book of Hours. (A párizsi hóráskönyv facsimile kiadása). Bp., 1988, Corvina. Kiadói bársonykötés, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.
20052.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 db egyházi témájú kötet: Szűz Mária Társasága Szabályai + Olcsvay Géza: Láttam Neumann Terézt + Livre De Priéres Par L.F. Marx. Változó állapotban.
20053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Paulik János: Emlék a viharos időkből. Egyházi beszédek, melyeket az 1914. évi világháború idején a nyíregyházi ev. templomban tartott.. Nyíregyháza, 1915. K.n. Kiadói, tűzött papírkötés. Kissé foltos, ragasztott állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel, néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.
20054.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Egyedi Sándnor: Rövid Bibliai történetek. Szeged, ca 1890. Szerzői. 32p. Kiadói papírkötésben
20055.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft