Aranyhárfa. Vallásos költemények gyűjteménye. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Dr. Halmi János. Az egyházi élet gyakorlati segédkönyvei I. köt. hn., 1929, Országos Református Lelkész-Egyesület,(Bp., Sylvester-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Officium Majoris Hebdomadae et Octavae Paschae a dominica in palmis usque ad sabbatum in albis cum cantu juxta ordinem breviarii, missalis et pontificalis romani. Editio typica Vaticana. Romae, 1923, Typis Polyglottis Vaticanis. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, intézményi bélyegzéssel.
Szent István könyvek két kötete (17.,114.): Polzovics Iván: A lateráni szerződés. A Szentszék nemzetközi jogi helyzete + Lepold Antal (szerk.): Szalézi Szent Ferenc válogatott levelei A szentek életrajzával és XI. Pius körlevelével. 1924, 1934, kiadói kopott papírkötés.
Paulik János: Emlék a viharos időkből. Egyházi beszédek, melyeket az 1914. évi világháború idején a nyíregyházi ev. templomban tartott.. Nyíregyháza, 1915. K.n. Kiadói, tűzött papírkötés. Kissé foltos, ragasztott állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel, néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.