https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 249

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
1
11985.

Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dernői vasgyár egyik termékéről készült másolat, bronzírozott fém, Bográcsozó juhászok, falra akasztható, 1960-70 körül. d: 27,5 cm
1
11986.

Dernői vasgyár egyik termékéről készült másolat, bronzírozott fém, Bográcsozó juhászok, falra akasztható, 1960-70 körül. d: 27,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm
1
11987.

Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm
1
11988.

Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm
1
11989.

Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm
1
11990.

Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.
1
11991.

Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Négyoszlopos fa posztamens, hibátlan, d: 32 mm, m: 66 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
11992.

Négyoszlopos fa posztamens, hibátlan, d: 32 mm, m: 66 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
1
11993.

XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
1
11994.

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik angol ezüst (Ag) borítású 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm. fésű szar része sérült.
1
11995.

Antik angol ezüst (Ag) borítású 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm. fésű szar része sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
1
11996.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz