Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2786379
12057
450
40000
Antique
20. század: Francia gobelin- szerelmes pár. (125cm x 75cm), keretezve (140cm x 90cm) 2774140
12058
450
8500
Antique
Jelzés nélkül: Szarvasbőgés. Vadász témájú ón kép. Keretben, Sérült. Teljes méret: 33x40cm 2964582
12059
450
Antique
Antik kínai festett fém teásdoboz, kopással, sérüléssel, kulccsal, 11x11x11 cm 2859922
12060
450
Antique
Régi török, szerencsehozó amulett, fém, üveg, kerámia, kopásokkal, h: 33 cm 2952543
12061
450
8500
Antique
1896 Milleniumi emlékpohár, ón, körben jelenetekkel díszítve, jelzett, horpadásokkal, m: 9,5 cm 2781535
12062
450
Antique
Régi faragott fa afrikai fésű, korának megfelelő állapotban, 1930-50 körül, h: 97,5 cm 2781491
12063
450
11000
Antique
Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm 2810176
12064
450
Antique
Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm 2781495
12065
450
Antique
Antik afrikai fafaragfás. Férfi fej. Korának megfelelő állapotban, 1880-1900 körül. m: 33 cm 2810181
12066
450
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm 2810135
12067
450
70000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm 2692271
12068
450
26000
Antique
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft