Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2824853
11973
450
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2824863
11974
450
Antique
Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm 2824858
11975
450
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2824862
11976
450
Antique
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm 2824855
11977
450
Antique
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm 2824852
11978
450
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2769255
11979
450
Antique
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm 2967052
11980
450
Antique
Pávás ón szelence. Plasztikus páva díszítéssel. Kulcsos zárral. (kulcs nélkül) 9x7,5x4 cm Belül piros szövet borítással 2908754
11981
450
Antique
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm. 2908748
11982
450
Antique
Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Üvegezett fakeretben, 58×24 cm. 2909028
11983
450
Antique
Antik ezüstözött gyertyatartóból készült lámpa. Müködik 30 cm 2795407
11984
450
Antique
Macskás, cicás öntöttvas, harang, csengő, antikolt, 2 csavar hiányzik, 34,5x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft