Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2994610
11912
450
Antique
Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm 2994606
11913
450
Antique
Kaláni (Kalánbánya -> Kiskalán. Kálbor (Colbor; Kaltbrunnen; Erdély) ) bánya- és kohó-részvénytársaság öntöttvas tálka sasos címer 16x10 cm / Cast iron emblem with eagle 2972689
11914
450
Antique
Sétabot. Csont nyéllel , rajta kis repedéssel 89 cm 2951825
11915
450
Antique
Antik kínai kétfigurás bronz váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16,5 cm 2951850
11916
450
24000
Antique
19. sz vége, antik kínai tűzzománcos váza pár. Jelzésekkel, minimális kopással és hajlással, d: 8 cm, m: 15 cm 2824220
11917
450
28000
Antique
Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm 2964335
11918
450
3800
Antique
Berndorf antik monogramos kínálótál, jelzéssel, kopással, fém, 42x28,5 cm 2824133
11919
450
Antique
3 db antik fém tároló, kopásokkal, horpadásokkal, lyukakkal m: 14 cm 2987740
11920
450
Antique
Tükör, aranyszínű fa keretben, jó állapotban, 83x62 cm 2987998
11921
450
15000
Antique
19. sz. második fele, masszív bronz fazék, korának megfelelő, jó állapotban, d: 22 cm, m: 18 cm 2988020
11922
450
Antique
Szecessziós lemezdoboz, korának megfelelő állapotban, 26x17x17 cm 2988064
11923
450
15000
Antique
cca 15.-19. sz., 4 darab antik szerszám fej, bronz, h: 15-26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft