Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 249

Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm
11912.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kaláni (Kalánbánya -> Kiskalán. Kálbor (Colbor; Kaltbrunnen; Erdély) ) bánya- és kohó-részvénytársaság öntöttvas tálka sasos címer 16x10 cm / Cast iron emblem with eagle
11913.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Sétabot. Csont nyéllel , rajta kis repedéssel 89 cm
11914.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Antik kínai kétfigurás bronz váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16,5 cm
11915.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

19. sz vége, antik kínai tűzzománcos váza pár. Jelzésekkel, minimális kopással és hajlással, d: 8 cm, m: 15 cm
11916.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11917.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Berndorf antik monogramos kínálótál, jelzéssel, kopással, fém, 42x28,5 cm
11918.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

3 db antik fém tároló, kopásokkal, horpadásokkal, lyukakkal m: 14 cm
11919.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Tükör, aranyszínű fa keretben, jó állapotban, 83x62 cm
11920.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11921.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Szecessziós lemezdoboz, korának megfelelő állapotban, 26x17x17 cm
11922.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 15.-19. sz., 4 darab antik szerszám fej, bronz, h: 15-26 cm
11923.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft