Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2988299
11924
450
13000
Antique
Antik faragott csillár, kétrétegű tejüveg búrákkal, búrák nélkül d: 75 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 2990088
11925
450
Antique
4 darab érdekes antik levélbontó kés, közte ezüst (Ag) nyéllel, monogramos teknős páncél, csont. Jó állapotban, h: 21-34 cm 2990169
11926
450
Antique
Ugratás a víz felett (The water jump)). Stevengraph, szövött selyemkép, paszpartun jelzéssel, 5×15 cm. Dekoratív sérült fakeretben., XIX. sz. második fele / pure silk woven picture, Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry 2991188
11927
450
Antique
Számzáras bőr koffer, jó állapotban, 45x34x21 cm 2989062
11928
450
Antique
Longfellow, Byron 2 db üveg nyomat. XIX: sz. vége Kissé sérült aranyozott keretben. Küldő méret 26x30 cm 2986807
11929
450
Antique
Régi öntött fém Jézus plakett, jó állapotban, jelzés nélkül, 45x20 cm 2986776
11930
450
Antique
cca 1900 Antik ezüstözött bronz petróleumlámpa test, hiányos, ornamentikus díszítéssel, jelzés nélkül, m: 15,5 cm 2991445
11931
450
Antique
4 darab antik távcső, színházi távcső, sérülésekkel 2991431
11932
450
Antique
Antik tapper, lyukasztó, gyufatartó, kopással 2991410
11933
450
Antique
Bronz levélnehezék, sas figurával, 11,5x8,5x4 cm 2987387
11934
450
Antique
Antik ezüstözött alpakka talpas kínáló, kissé billeg, jelzés nélkül, kopással, m: 35 cm 2987390
11935
450
Antique
cca 1960 retro stílusú nikkelezett lámpatest pár, porcelán foglalattal, kopással, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft