Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 123

Gáspár Ferenc: A Föld körül. II. köt.: Nyugot-India és Afrika. Colontól Nyugat-Indián át Afrika körül, Adenig. Bp.,1906., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben, szétvált kötéssel (96-97.)
18072.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

4 db magyar Panoráma útikönyv: Siófok és környéke, Mecsek, Visegrád, Pécs. cca 1960-1980.
18073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bruno Bourel - Parti Nagy Lajos: Fényrajzok Budapest. Bruno Bourel (1957-) fotóművész és Parti Nagy Lajos (1953-) Kossuth-díjas magyar költő, drámaíró által ALÁÍRT! H.n., 2009, k.n.. Harmadik kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
18074.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Prinz Gyula: Magyar földrajz. Magyarország tájrajza. A magyar éghajlat és a folyók vízjárása c. fejezetet írta Cholnoky Jenő. Magyar föld, magyar faj. I. köt. Szekszárd, 1990,Babits. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés.
18075.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek. Az Arktisztól az Antarktiszig (Kontinensről kontinensre). Bp., 2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18076.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18077.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18078.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Offizieller Führer durch München des Verbandes Münchener Hoteliers E.V. München, (1912), J. Schön Buchdruckerei und Verlag, 144 p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, egy kihajtható, sérült térképpel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány kevés korabeli német ny. feljegyzéssel.
18080.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Lugosi Lugo László: A Dunánál. Budapest. On the Danube. Szerk.: Csáki Judit. Bp.,2005,Vince. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18081.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Debreceni Római Katolikus Polgári Fiúiskola évkönyve az 1942-43. iskolai évről, fennállásának 22. évében. Szerk.: Ring Vince. Debrecen, 1943, Debreceni Római Katolikus Egyházközség,(Lehotai Pál-ny.), 44 p. Kiadói papírkötés.
18082.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet. Első kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18083.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft