https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 123

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mészáros József: Nagy-Magyarország- Emlékmű. Nagykanizsa., 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely. Papírborítóval, jó állapotban
1
18096.

Mészáros József: Nagy-Magyarország- Emlékmű. Nagykanizsa., 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely. Papírborítóval, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1
18097.

Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1
18098.

Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés.
1
18099.

Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
1
18100.

Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.
1
18101.

Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A békéscsabai gimnázium első évtizedei. (1855-1897.) Mokry Sámuel, Horváth János és Bukovszky János írásaiból. Válogatta, sajtó alá rendezte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Kruchió Gábor. Bibliotheca Bekesiensis 17. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (61./500) példány.
1
18102.

A békéscsabai gimnázium első évtizedei. (1855-1897.) Mokry Sámuel, Horváth János és Bukovszky János írásaiból. Válogatta, sajtó alá rendezte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Kruchió Gábor. Bibliotheca Bekesiensis 17. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés. Számozott (61./500) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fejlődő városunk Miskolc. Miskolc, 1981., MSZMP Miskolc Városi Bizottsága-Miskolc Megyei Város Tanácsa. Kiadói papírkötés.
1
18103.

Fejlődő városunk Miskolc. Miskolc, 1981., MSZMP Miskolc Városi Bizottsága-Miskolc Megyei Város Tanácsa. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Iglói Gyula: Miskolc 19. századi városrendezési tervei és építési szabályzatai. [Miskolc, 1992., B-A-Z Megyei Levéltár.] Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
1
18104.

Iglói Gyula: Miskolc 19. századi városrendezési tervei és építési szabályzatai. [Miskolc, 1992., B-A-Z Megyei Levéltár.] Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.
1
18105.

A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szálloda a Duna-parton. 20 éves a Hiotel Duna Inter-Continental. A Hotel on The Danube-Bank. 20 year of the Hotel Duna Inter-Continental. Szerk.: Radóné Wirthmann Julianna. Bp.,[1989.], Hotel Duna Inter-Continental. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopással.
1
18106.

Szálloda a Duna-parton. 20 éves a Hiotel Duna Inter-Continental. A Hotel on The Danube-Bank. 20 year of the Hotel Duna Inter-Continental. Szerk.: Radóné Wirthmann Julianna. Bp.,[1989.], Hotel Duna Inter-Continental. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
18107.

Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz