2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Edelény múltjából. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Edelényi Közös Községi Tanáncs VB., 722 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
Külvárosi jeladás. A XX. kerület szépirodalmi antológiája. Szerk.: Kárpáti Kamil. Bp., 1973, Budapest XX. Kerületi Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A kötet írói közül Csillag Tibor, valamint két másik személy által DEDIKÁLT példány.
1934-1935 Fővárosi Évkönyv 1934. és 1935. évi számai. Bp., 1934-1935, Fővárosi Évkönyv. Kiadói papírkötés, és átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, a papírborító szakadt, volt könyvtári példányok.