Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 123

18108.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés
18109.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18110.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Edelény múltjából. Szerk.: Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Edelényi Közös Községi Tanáncs VB., 722 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
18111.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Somlai Nikolett Rózsa - Nagy Gábor: A szakrális Bakony. Veszprém, 2021, OOK-Press Kft. Kiadói papírkötés
18112.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Germanus Gyula 2 műve:   Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1984, Szépirodalmi. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.;   Gondolatok Gül Baba sírjánál. Művelődéstörténeti tanulmányok. Vál., szerk. és az utószót írta: Antall József. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
18113.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Gyarmathy László fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18114.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vladimír Adamec-Radek Roubal: Magas-Tátra. Turistavezető. Bratislava, 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel nélkül.+ Autóval a Magas-Tátrába. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
18115.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Külvárosi jeladás. A XX. kerület szépirodalmi antológiája. Szerk.: Kárpáti Kamil. Bp., 1973, Budapest XX. Kerületi Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A kötet írói közül Csillag Tibor, valamint két másik személy által DEDIKÁLT példány.
18116.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Vál., szerk., a tanulmányt, a szó- és névmagyarázatokat írta: Maller Sándor. Bp., 1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18117.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Göncz László: A hosszúfalui tűzoltóság 100 éve. Lendva, 2008, kiadói papírkötés.
18118.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18119.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft