Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 123

Zoltán József: A barokk Pest-Buda élete. Ünnepségek, szórakozások, szokások. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Tanulmányok Új sorozat 17. (XL.) Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 1000 példányban.
18048.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Sven Hedin 2 műve:   Csangpo Láma a nomádok földjén. Ford.: Gergely Jolán. Bp., én., Genius. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé sérült gerinccel és borító szélekkel.;   Csangpo Láma zarándokútja. Ford.: Gergely Jolán. Bp., én., Genius. Kiadói papírkötés, javított, sérült gerinccel, foltos borítóval.;
18049.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
16

Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kisebb ázásnyommal.
18050.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Miskolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérülésekkel.
18051.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dalos László: Az én Erzsébetem. A Pesterzsébeti Múzeum Könyvei 2. Bp., 2004, Pesterzsébeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
18052.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Marjalaki K. Lajos: Földrajz a polgári leányiskolák számára. III. rész: Idegen világrészek. Magyarország áttekintése. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 96 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és lapokkal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel.
18053.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

3 db Franciaországgal kapcsolatos könyv - Louvre, Notre Dame de Paris. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
18055.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Scheffer, Thassilo von: Rom III. Die Umgebung. Moderner Cicerone. Stuttgart, [1903], Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
18056.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói kopott papírkötés.
18057.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

A felvidéki magyarság húsz éve. 1918-1938. Szerk. a Magyar Statisztikai Társaság Államtudományi Intézete. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi, 136+4 p.+ 5 (kihajtható térképek) t. + 3 (kihajtható táblázat) t. Kiadói papírkötés.
18058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Petőfi Sándor: Útirajzok. Úti jegyzetek, úti levelek. Kis Magyar Múzeum 11. köt. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Számozatlan példány.
18059.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft