https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 123

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Siklósi Gyula: A fehérvári újabb királyi palota és környéke, a középkori Buda utca (Ady Endre utca). Székesfehérvár, 2019, Siklósi Gyula Várostörténeti Kutatóközpont. 101 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18036.

Siklósi Gyula: A fehérvári újabb királyi palota és környéke, a középkori Buda utca (Ady Endre utca). Székesfehérvár, 2019, Siklósi Gyula Várostörténeti Kutatóközpont. 101 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
1
18037.

Baktay Ervin (1890-1963): A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 1 t.+ 220+(2) p.+ 28 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+ 2 térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Ford.: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép)+240 p. +12 t. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, és egy oldalszámozáson belüli térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, 3 hiányzó táblával.
1
18038.

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Ford.: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép)+240 p. +12 t. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, és egy oldalszámozáson belüli térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, 3 hiányzó táblával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Egész oldalas fekete-fehér fotókkal (73) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott kissé szakadozott borítóval. Volt könyvtári példány.
1
18039.

Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Egész oldalas fekete-fehér fotókkal (73) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott kissé szakadozott borítóval. Volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.
1
18040.

[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp.,[1934], Franklin, 221+3 p. + 32 (Fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
1
18041.

[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp.,[1934], Franklin, 221+3 p. + 32 (Fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Széchenyi István: Eszmetöredékek, különösen a Tisza-völgy rendezését illetőleg. [Szeged, 1991.], Szegedi Nyomda. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
1
18042.

Széchenyi István: Eszmetöredékek, különösen a Tisza-völgy rendezését illetőleg. [Szeged, 1991.], Szegedi Nyomda. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán - Dr. Sándor István. H.n., 1973, k.n. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
18043.

Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán - Dr. Sándor István. H.n., 1973, k.n. Egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szerencs és a Zempléni-hegység. A Szerencsen 2003. május 16-17-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor- Gál András. Szerencs- Nyíregyháza, 2003, k.n. Papírkötésben, jó állapotban.
1
18044.

Szerencs és a Zempléni-hegység. A Szerencsen 2003. május 16-17-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor- Gál András. Szerencs- Nyíregyháza, 2003, k.n. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
1
18045.

Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nick Middleton: Extrém kalandok a Selyemúton. Ford.: Erdélyi András. Bp., 2005, General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18046.

Nick Middleton: Extrém kalandok a Selyemúton. Ford.: Erdélyi András. Bp., 2005, General Press. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ambrus Lajos (szerk.): Helyismereti olvasókönyv - Korond. Firtos Művelődési Egylet, Korond, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, térkép melléklettel, ajándékozási bejegyzéssel.
1
18047.

Ambrus Lajos (szerk.): Helyismereti olvasókönyv - Korond. Firtos Művelődési Egylet, Korond, 2001. Kiadói kartonált papírkötés, térkép melléklettel, ajándékozási bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz