Vegyes Görögországgal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Forgács András: A görög szigetvilág. Bp.,1998, Panoráma. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.; Útikalauz. Kréta. hn., én., Polyglott. Kiadói papírkötés.; Tóth József: Fényképezőgéppel Görögországban. Bp., 1999, Iránytű. Kiadói papírkötés;
Marco Ferrari: Sivatagok. Ford.: Bedő Csaba. Pécs, 1996, Alexandra. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.