Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2916902
18424
447
Books: Military
Nagyváradi Sándor - M. Szabó Miklós - Winkler László: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp., 1986, Műszaki. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés. 2959563
18425
447
Books: Military
Laino, Daniel Manana: Harc a Falkland-(Malvin-)szigetekért 1982. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. + Pirityi Sándor: Óceánok, flották. Bp., 1973, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. 2959717
18426
447
Books: Military
Charles de Gaulle: Háborús emlékiratok. Bp., 1973., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban. + Konsztantyin Szimonov: Nappalok és éjszakák. Bp.-Uzshorod [Ungvár], 1972., Európa-Kárpáti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.; Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft