Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 27

Jean Labayle Couhat: Combat fleets of the world 1978/79. Their ships, aircraft, armament. Edited by ... London-Melbourne,1978,Arms and Armour Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
18412.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

A komáromi erődítmény. Dunamenti Múzeum. 1974. Szlovák és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18413.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kozma Nándor: Hadimilliomosok. Bp., 1918, Táltos, 236+(12) p. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány sérült lappal, az előzéklap és a címlap kijár.
18415.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18416.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Roszner István: Katonák, népek, események. Vitéz Báró Roszner István világháborús naplója. Bp., [1938], Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 595 p. + 2 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, foltos, hiányos borítóval, a térképek jó állapotban.
18417.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Markó Marcell, Páter O.F.M.: Szibérián át a kolostorig. Hadifogoly életregény. Vitéz Galánthay Tivadar tábornok előszavával. Pápa, 1936. Ferences Zárda. Első kiadás. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott, tiltott könyvek listáján. Fűzve, sérült papír borítóban
18418.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Honvédelmi Minisztérium és a Honvéd Vezérkar integrációja. Bp., 1998, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományszervező Főosztály. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18419.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Beöthy-Zs. László: "Nincs szebb, mint a huszár..." Miskolc, 1988., Borsodi Nyomda. Kiadói kissé kopott papírkötés. Számozott, 350. számú példány. A szerző által ALÁÍRT példány.
18420.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Prepszent János: Apám naplója 1941-1942. Székesfehérvár, 2008, Szabadművelődés Háza. 132 p. Címlapon Prutkay Péter grafikusművész névbejegyzésével. Napló az 1941-42-es ukrajnai hadjáratról. Kiadói papírkötés.
18421.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, gerincen apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban.
18422.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Pásztor Pál: Arcok-szivek (a nagy háború utolsó hónapjainak emlékei). Bp., 1947, szerzői. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18423.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft