Jean Labayle Couhat: Combat fleets of the world 1978/79. Their ships, aircraft, armament. Edited by ... London-Melbourne,1978,Arms and Armour Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
Kozma Nándor: Hadimilliomosok. Bp., 1918, Táltos, 236+(12) p. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány sérült lappal, az előzéklap és a címlap kijár.
Roszner István: Katonák, népek, események. Vitéz Báró Roszner István világháborús naplója. Bp., [1938], Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 595 p. + 2 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, foltos, hiányos borítóval, a térképek jó állapotban.
Markó Marcell, Páter O.F.M.: Szibérián át a kolostorig. Hadifogoly életregény. Vitéz Galánthay Tivadar tábornok előszavával. Pápa, 1936. Ferences Zárda. Első kiadás. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott, tiltott könyvek listáján. Fűzve, sérült papír borítóban
A Honvédelmi Minisztérium és a Honvéd Vezérkar integrációja. Bp., 1998, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományszervező Főosztály. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Beöthy-Zs. László: "Nincs szebb, mint a huszár..." Miskolc, 1988., Borsodi Nyomda. Kiadói kissé kopott papírkötés. Számozott, 350. számú példány. A szerző által ALÁÍRT példány.
Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, gerincen apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban.
Pásztor Pál: Arcok-szivek (a nagy háború utolsó hónapjainak emlékei). Bp., 1947, szerzői. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.