Bihor-Biharmegye, Oradea-Nagyvárad kulturtörténete és öregdiákjainak emlékkönyve. Szerk.: Fehér Dezső. Nagyvárad/Oradea, 1933-1937, Sonnenfeld Adolf Rt., 756 p.+ 5 sztl. lev. + II (fekete-fehér képtáblák) t. Gazdag szövegközti fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Fontos forrásmunka, benne több száz életrajzzal, arcképpel.