Dr. Borovszky Samu (szerk.): Temes vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,é.n., Országos Monográfia Társaság. Kiadói festett egészvászon kötés, festett lapszélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.