https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500009/Dr-Borovszky-Samu-szerk-Bihar-varmegye-es-Nagyvarad-Magyarorszag-varmegyei-es-varosai~II2931212
2931212
444
26000
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
LeÃrás:
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bihar vármegye és Nagyvárad. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,é.n., Országos Monográfia Társaság. Kiadói festett egészvászon kötés, festett lapszélek, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m