Könyvek: Történelem

Tételek száma: 111

Michele Falzone Del Barbaró (szerk.): Diario fotografico di Vittorio Emanuele III e di Elena di Savola. H.n., é.n., Umberto Allemandi & C. Kiadói papír kötésben, olasz nyelven.
15724.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. I-III. köt. Ford. Fenyő László. I. köt.: Így kezdődött. Apis és este. II. köt.: Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. III.köt.: A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp., 1938., Grill Károly. Harmadik kiadások. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé laza fűzésekkel.
15725.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gerő András-Pető Iván: Befejzetlen szocializmus. Képek a Kádár-korszakból. Bp., 1997., Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15726.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Benke József: Az arabok története. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15727.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Légrády Ottó: Giustizia all'Ungheria! Gli Spaventevoli Errori del Trattato del Trianon (Igazságot Magyarországnak!) Bp., é. n., Pesti Hírlap. Olasz nyelven, aranyozott egészvászon kötéseben, kopottas állapotban. / In Italian, linen binding
15728.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Wesselényi összeesküvés. Beszámoló a perről és a kivégzésekről. Bécs, 1671. Főszerk.: Monok István. Szerk.: W. Salgó Ágnes. G. Etényi Nóra tanulmányával. Bp., 2005, Helikon - OSZK. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15729.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

2 db képes német történelemmel foglalkozó könyv: Herz, Rudolf,: Fotografie und Revolution. München 1918/19. Nishen/Berlin, 1989 + Chronik 1938. Tag für Tag in Wort und Bild. Bertelsman 1998. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15730.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szent Imre album. A jubiláris ünnepségek története képekben. Szerk. Huszár Károly. Bp., 1930, Szent Imre Jubileum Rendező Főbizottsága. Rengeteg fotóval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés 160p. Jó állapotban
15731.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1944 év históriája Bp., 1984. História, Kiadói, kissé kopott papírkötésben
15732.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

"... Föl kéne szabadulni már!" 1945. ápril. 4. Dokumentumok. Összeáll. és bevezette: Somlyai Magda. Bp., 1985, Corvina. 12 db facsimile történelmi dokumentum, kísérőfüzettel. Kiadói papírmappában.
15733.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
25

Országgyűlési almanach az 1939-44. évi országgyűlésről. Szerk.: Haeffler István. Bp., 1940, Haeffler István, 640 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15734.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 2002, Magyarországi Mindszenty Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. + Horváth József: Mindszenty bíboros. Bp., 2002, Magyarországi Mindszenty Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15735.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft