Könyvek: Történelem

Tételek száma: 111

1848 március 15. Bp., 1957., Hazafias Népfront, 62+2 p.
15712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15713.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Az Athenaeum Kézikönyvtára 3 kötete: Jebb R. C.: A görög irodalom története; Wilkens A. S.: Római régiségek; M. Creighton: A római nép története. Irodalmi és Történelmi Sorozat. Bp., 1892-1905, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, az egyik kötet hiányzó címlappal.
15714.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A kelet ókori népeinek története. Maspero Gaston műve alapján átdolgozta: Fogarassy Albert. Nagy Képes Világtörténet. I. köt. Szerk.: Marczali Henrik. Bp., [1891], Franklin-Révai. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel,
15716.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zaisberger, Friederike - Hörmann, Fritz: Salzburg Schützen und Bürgergarden. Salzburg, 1996, Landesverband Salzburger Volkskultur. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15717.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gene Gurney: The war in the air. A picotral history of Wold War II Air Force in combat. With a foreword by General Curtis E. LeMay. New York,én., Crown Publishers. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Simon Attila - Tóth László: Kis lépések nagy politikusa. Szent-Ivány József, a politikus és művelődésszervező. Somorja, 2016, Történelemtanárok Társulása-Fórum Kisebbségkutató Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15719.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

László Gyula (1910-1998) emlékkönyv. Szerk.: Balassa István - László Emőke. Bp., 2001, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15720.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1846. évi Beimel József kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott modern műbőrkötésben.
15721.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erdélyi magyar évkönyv 1918-1929. I. évf. Szerkesztik Sulyok István és Fritz László. Kolozsvár, (1930.) Juventus kiadás. XVI, 272 l. A borító kissé foltos. Fűzve, kiadói borítékban. Szinyei Merse Pál (1902-?), Színyei Merse Félix leszármazottja névbejegyzésével
15722.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10

Donald Jackson: Alphabet. Die Geschichte vom Schreiben. Frankfurt am Main, 1981, Wolfgang Krüger Verlag. Számos képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15723.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft