Könyvek: Történelem

Tételek száma: 111

15736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rákosi Jenő élete és művei. Szerk.: Süle Antal. Bp., 1930, Fővárosi Könyvkiadó, Fővárosi Nyomda Rt.-ny. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott gerinccel. Apponyi Albert, Harsányi Zsolt, Klebelsberg Kunó, Pekár Gyula, Radó Antal, Schöpflin Aladár és mások írásaival.
15737.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15738.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Balla Antal: II. Rákóczi Ferenc. Nagy idők, nagy emberek 8. kötet. Bp.,(1943), Cserépfalvi, 463 p.+8 t. Első kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, lapok széle helyenként foltos.
15739.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Erdélyi László: Magyar történelem. Művelődés és államtörténet. I-II. köt. I. köt.: Magyar középkor. II. köt.: Magyar újkor. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés
15740.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

John Lukács 2 műve: A történelmi Hitler.; Évek...; Ford.: Barkóczi András. Bp., 1998-1999., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15741.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Révay József: Séták a római Magyarországon. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
15742.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gyárfás István: A jász-kúnok története. III. köt. Szolnok, 1883., Bakos István, XIX+795+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, és gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt, rossz állapotban.
15743.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1846. évi Beimel József kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott modern műbőrkötésben.
15744.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16507.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

16508.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16509.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft