Könyvek: Történelem

Tételek száma: 111

Geleji Dezső: Magyarország 1944-ben. Történelmi riportsorozat [...] Bp., 1945, Gergely Rt. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15700.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Miklósi Károly: Málenkíj robot. (1945-1948). Orosz hadifogságom története. Bp., 2014, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15701.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ablonczy Balázs: Teleki Pál. (Egy politikai életrajz vázlata.) Élet-kép sorozat. Bp.,2000,Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
15702.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ribáry Ferenc: A legújabb kor története. Bevezetésül: A XVIII. század bölcsészeti irodalmának ismertetése. Bp., 1877, Athenaeum, 312+4 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, 7 kijáró lappal, köztük a címlappal.
15703.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bartos Margit: Margó naplója. 1956-1959. A forradalom és utóélete egy kamasz lány szemével. Szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Majtényi György és Szabó Csaba. Bp., 2016., Libri. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
15704.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Visszatér a Délvidék. 1941. Szerk.: Vincze Gábor. Nagy Magyarország Könyvek 4. Bp., 2011., Kárpáti Stúdió. Kiadói papírkötés.
15705.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezeréves Magyarország. XIII. Leo pápa és a magyar katholikus főpásztorok ünneplő szava papjaik- és híveikhez a magyar honfoglalás ezredik évfordulója alkalmából. Összegyűjté és kiadja: a Szent István-társulat. Bp., 1896, Athenaeum-ny.,VIII+248 p. Kiadói, sérült papírkötésben
15706.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Spinoza: Teológiai-politikai tanulmány. Ford.: Szemere Samu. Filozófiai Írók Tára. VII. köt. Bp., 1953., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
15707.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gróf Széchenyi István: Adó és Két garas. (Bp.), é.n., Magyar Hitelbank Rt., 308 p. Reprint kiadás. Kiadói bársonykötés.
15708.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A legvidámabb barakk. Anekdoták, történetek, vallomások Kádár Jánosról és koráról. Az interjúkat készítette, az idézeteket gyűjtötte, összeállította: Gál Jolán. Bp., 2005., K.u.K. Kiadói papírkötés.
15709.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Aly Mazahéri. A muszlimok mindennapi élete a közékorban a 10-től a 13. századig. Ford.: Fridli Judit. A verseket Nádasdy Ádám fordította. Bp.,1989, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15710.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
21

15711.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft