Könyvek: Történelem

Tételek száma: 111

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984, Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
15676.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium, 137+(5) p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb folttal.
15677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Darnay Kálmán: Bujdosó Gyöngysor. A Balaton- és Bakonymenti várak történeti regénye. Magyar Írások. Bp.,[1928.] Pantheon, (Globus-ny.), Kiadói kopott vászon kötésben
15678.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10

Andor Mihály: Szegény Micsinay, Egy besúgó élete. Pécs, 2011, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15679.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szonday Szandra: A porond trónörökösei. A Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola és Szakiskola múltja, jelene és jövője. Bp., 2010.,Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola és Szakiskola. Kiadói papírkötés.
15680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1990 A nemzeti megújhodás programja (az MDF kormány programja) + Parlamenti Almanach 1990
15681.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15682.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Dr. Dodel Arnold: Mózes-e vagy Darwin? Ford.: Tarczai Lajos. Bp., 1905, Martos Adolf (Révai és Salamon-ny.), IV+172 p. Átkötött félvászon-kötésben.
15683.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csorba Csaba: Árpád népe. Bp., 1997, Kulturtrade Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15684.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

László Gyula: Régészeti tanulmányok. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15685.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szalay László: A tatárjárás Magyarországon. 1241-1242. Bp., 1878., Franklin, 95 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, ceruzás firkákkal.
15686.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31

Lukinich Imre: Magyar történelem életrajzokban. Sopron,(1929),Sopron Vármegye Közönsége, XIII+2+254 p. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
15687.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft