Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2637282
19084
418
15000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) úti írószerszám és bicska készlet. Niellós, saját dobozában. Jelzett, bruttó: 31 g 2634436
19085
418
Ezüst (Ag) nyakék, jelzett 26 g 2634364
19086
418
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g 2639041
19087
418
Ezüst (Ag) nyelű pecsétnyomó, véset nélkül, nyélen monogram, jelzett, m: 10 cm, bruttó: 22,5cm 2637212
19088
418
Ezüst (Ag) harangvirág fülbevaló jelzett nettó: 5,1 g, 7cm 2637206
19089
418
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett br.:2,4 g m: 55 2633316
19090
418
Ezüst (Ag) teáskanál, jelzett, h: 14,8 cm, nettó: 46,4 g 2633066
19091
418
14000
Arany (Au) 14K gyémánt sziluett gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 0,8 g 2635560
19092
418
Vegyes ezüst (Ag) ékszer tétel (gyűrűk, láncok, stb.), jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 50,6 g 2630917
19093
418
Ezüst (Ag) fűszertartó kanállal, jelzett, nettó: 44g 2631670
19094
418
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, h: 53 cm, 2×1,3 cm, karkötő 2db, h: 17-19cm, karperec, d: 6cmjelzettek, nettó: 8,5 g 2631418
19095
418
Ezüst (Ag) férfi pecsétgyűrű, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,8 g, m: 60 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft