Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 252

Ezüst (Ag) úti írószerszám és bicska készlet. Niellós, saját dobozában. Jelzett, bruttó: 31 g
19084.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) nyakék, jelzett 26 g
19085.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g
19086.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű pecsétnyomó, véset nélkül, nyélen monogram, jelzett, m: 10 cm, bruttó: 22,5cm
19087.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) harangvirág fülbevaló jelzett nettó: 5,1 g, 7cm
19088.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett br.:2,4 g m: 55
19089.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst (Ag) teáskanál, jelzett, h: 14,8 cm, nettó: 46,4 g
19090.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Arany (Au) 14K gyémánt sziluett gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 0,8 g
19091.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Vegyes ezüst (Ag) ékszer tétel (gyűrűk, láncok, stb.), jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 50,6 g
19092.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) fűszertartó kanállal, jelzett, nettó: 44g
19093.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, h: 53 cm, 2×1,3 cm, karkötő 2db, h: 17-19cm, karperec, d: 6cmjelzettek, nettó: 8,5 g
19094.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) férfi pecsétgyűrű, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,8 g, m: 60
19095.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft