Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 252

Arany (14k/Au) Fülbevaló, fehérarany, pezsgő színű gyémánttal ékítve, (0,64ct), Bruttó: 1,42g, jelzett. Garancia kártyával!
19012.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

Ezüst (Ag) kínáló, üvegbetéttel, hibátlan, jelzett, etikettel jelzett: Wintermantel és Szombathy. m: 16 cm, d: 30 cm, nettó: 594g
19013.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Ezüst (Ag) fabetétes doboz, jelzett, 15x20x5 cm, bruttó: 449g
19014.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Ezüst (Ag) fabetétes doboz, jelzett, 15x20x5 cm, bruttó: 507g
19015.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Ezüst (Ag) gyertyatartó, apró sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 20 cm, nettó: 259g
19016.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Arany (14/Au) Katicabogaras, sárga arany, fülbevaló, Reko korall és ónix. Jelzett, bruttó: 1,78g, Garancia kártyával!
19017.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Arany (Au/14k) Női design gyűrű 1 darab brillel (cca. 0,005ct) ékítve, jelzett, bruttó:3,3g, m:60
19018.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Arany (14k/Au) nyaklánc, jelzett, nettó: 12g, h: 62cm.
19019.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

Arany (14k/Au) ónixos pecsétgyűrű, jelzés nélkül, bruttó: 11,79g, m: 67.
19020.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

Arany (Au) 18 K brilles mandzsettagomb-pár, kőhiánnyal, jelzett, bruttó: 6,8 g
19021.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Arany (Au) 14K opállal díszített ékszerszett (fülbevalópár + függő), jelzett, bruttó: 3,3 g
19022.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Arany (14k/Au) monogramos pecsétgyűrű, jelzett, nettó: 5,67g, m: 62.
19023.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft