Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 252

Arany (14k/Au) karlánc, jelzett, sérült, nettó: 5,5g, h: 20cm.
19024.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Arany (14k/Au) 2 db arany gyűrű, jelzett, bruttó: 5,3g m: 52-56.
19025.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Arany (Au) 14K kék-fehér köves (4 db) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,3 g
19026.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Arany (Au) 14K kék-fehér köves (3 db) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,3 g
19027.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Arany (Au) 14K frakkinggombpár brillel, jelzett, d: 0,9 cm, bruttó: 3 g
19028.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Arany (Au) 14K briós fülbevalópár, jelzett, nettó: 3,4 g
19029.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Arany (Au) 14K (fehér) gyöngyös modern fülbevalópár, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 3,2 g
19030.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Arany (Au) 14K (fehér) golyós fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, nettó: 2,3 g
19031.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst cigarettatárca zománcozott berakással, monogrammal, jelzett, kopásokkal, 150g
19032.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ezüst (Ag) vésett cigarettatárca, apró horpadásokkal, nehezen záródik, 9x7,5cm, jelzett, nettó: 113 g
19033.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 11x8cm, nettó: 138g
19034.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Arany (Au) 14K köves kerek fülbevaló (NEM PÁR), jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1,5 g
19035.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft