Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 252

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc medállal, jelzett, h: 80 cm, bruttó: 21,7 g
19240.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst(Ag) oválszemes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 11,9 g
19241.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) golyós fülbevalópár, jelzés nélkül, kis horpadással, d: 1,5 cm, nettó: 3,6 g
19242.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
9

Arany (Au) 14K bagett ékszerszett (fülbevalópár + függő), jelzett, bruttó: 4,4 g
19243.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Ezüst (Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 10,5 és 11 cm, nettó: 25,9 g
19244.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) ovális gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,1 g
19245.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű lila és fehér kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,8 g
19246.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzés nélkül, méret: 57, bruttó: 10,8 g
19247.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) cukorcsipesz, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 33,9 g
19248.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag) teaszűrő, jelzett, h: 17,7 cm, nettó: 52,1 g
19249.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Ezüst (Ag) asztalközép talapzat, jelzett, d: 13 cm; 112,6 g
19250.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ezüst (Ag) nyelű tortakés, jelzett, h: 27 cm, bruttó: 99 g
19251.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft