Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2634295
19228
418
4800
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) csikóhalas gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,2 g 2634298
19229
418
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék shamballa gyönggyel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 2,7 g 2634302
19230
418
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, d: 3,5 cm, méret: 54, bruttó: 7,3 g 2634315
19231
418
4800
Ezüst(Ag) csepp alakú áttört fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 5,6 g 2634320
19232
418
Ezüst(Ag) kék köves, virágos fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,5 g 2634435
19233
418
Ezüst (Ag) és bőr nyakék. br 12 g 2634313
19234
418
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc zöld köves függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 14,3 g 2634464
19235
418
Ezüst (Ag) fülbevalópár malachittal, bruttó: 13,6 g, d: 16 mm 2634445
19236
418
14000
Ezüst(Ag) karkötő, aranyozott középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, bruttó: 14,71 g 2634520
19237
418
14000
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,7 g 2641195
19238
418
Ezüst (Ag) 2db tálka, sérült, jelzett, d: 6-8cm, nettó: 30g 2634058
19239
418
3800
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft