Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623114
19072
418
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű rubin kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g 2623177
19073
418
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,5 g 2622996
19074
418
Ezüst(Ag) nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 4,8 g 2622987
19075
418
Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,1 g 2622985
19076
418
Ezüst(Ag) modern fülbevalópár, jelzett, h: 4,5 cm, nettó: 13,3 g 2622938
19077
418
4800
Ezüst(Ag) pillangós fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 7,3 g 2640072
19078
418
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g 2640052
19079
418
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzés nélkül, méret: 61, bruttó: 8 g 2640033
19080
418
3200
Ezüst(Ag) nyaklánc zománcozott Szűz Mária medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 10 g 2640031
19081
418
3200
Ezüst(Ag) nyaklánc zománcozott Szűz Mária medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 7,9 g 2634241
19082
418
14000
Ezüst(Ag) fülbevalópár tenyésztett gyönggyel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 10,2 g 2641367
19083
418
Ezüst(Ag) férfi nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, bruttó: 46 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft