https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 252

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) nyaklánc kék köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 5 g
1
19144.

Ezüst(Ag) nyaklánc kék köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár karneollal, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,63 g
1
19145.

Ezüst(Ag) fülbevalópár karneollal, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,63 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,5 g
1
19146.

Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) nyaklánc kék köves medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 3,9 g
1
19147.

Ezüst(Ag) nyaklánc kék köves medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 3,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) karperec gránát kövekkel, jelzés nélkül, bruttó: 22,6 g
1
19148.

Ezüst(Ag) karperec gránát kövekkel, jelzés nélkül, bruttó: 22,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) virágos gyűrű rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,4 g
1
19149.

Ezüst(Ag) virágos gyűrű rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4,2 g
1
19150.

Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyház díszítéssel, jelzett, 1,5×1,8 cm, bruttó: 7,6 g
1
19151.

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyház díszítéssel, jelzett, 1,5×1,8 cm, bruttó: 7,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyöngyökkel, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 8,9 g
1
19152.

Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyöngyökkel, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 8,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű karneol kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 9 g
1
19153.

Ezüst(Ag) gyűrű karneol kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngyökkel, bruttó: 4,5 g, h: 49 cm
1
19154.

Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngyökkel, bruttó: 4,5 g, h: 49 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g
1
19155.

Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz