Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480245
19097
403
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 51, nettó: 2,57 g 2480246
19098
403
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 53, nettó: 2,85 g 2480248
19099
403
Jewellery
Ezüst(Ag) Hórusz szeme medál, jelzett, 2,5×2 cm, nettó: 3,03 g 2477247
19100
403
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 59, bruttó: 9,15 g 2477574
19101
403
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 51 és 56 cm, bruttó: 4,6 g 2467896
19102
403
Jewellery
Ezüst (Ag) bross. Jelzett. 10 g 2457059
19103
403
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló hematittal ékítve, jelezve, br: 5,3 g 2457050
19104
403
Jewellery
Ezüst (Ag) medál, markazittal és gyönygházzal br: 3,31g jelzett 2457035
19105
403
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző türkizzel, 4,9g jelzett 2456994
19106
403
Jewellery
Ezüst (Ag) antik, button fülbevaló sárga üveggel, jelzés nélkül, br: 3,73 g 2378497
19107
403
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm 2398701
19108
403
24000
Jewellery
Nagy méretű ezüst (Ag) pudrié kivehető fém betéttel. Jelzett, bruttó (fémbetét nélkül): 171 g. d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft