Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 193

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 51, nettó: 2,57 g
19097.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 53, nettó: 2,85 g
19098.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) Hórusz szeme medál, jelzett, 2,5×2 cm, nettó: 3,03 g
19099.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 59, bruttó: 9,15 g
19100.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 51 és 56 cm, bruttó: 4,6 g
19101.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) bross. Jelzett. 10 g
19102.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló hematittal ékítve, jelezve, br: 5,3 g
19103.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) medál, markazittal és gyönygházzal br: 3,31g jelzett
19104.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) kitűző türkizzel, 4,9g jelzett
19105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) antik, button fülbevaló sárga üveggel, jelzés nélkül, br: 3,73 g
19106.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm
19107.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Nagy méretű ezüst (Ag) pudrié kivehető fém betéttel. Jelzett, bruttó (fémbetét nélkül): 171 g. d: 12 cm
19108.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft