Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 193

14k Arany (Au) 2 db gyűrű üveggel ékítve, m: 57 és 58. Jelzett. bruttó: 3g
19073.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) ametiszt köves fülbevalópár, jelzett, bruttó: 6,1 g
19074.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
10

Ezüst (Ag) nyaklánc delfin medállal, jelzett, nettó: 17 g, h: 57 cm
19075.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc borostyán medállal, jelzett, bruttó: 12,8 g, h: 80 cm
19076.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst (Ag) nyaklánc kinyitható kerek medállal, kis kopásnyomokkal, jelzett, nettó: 7,4 g, h: 47 cm
19077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc, türkiz köves levél medállal, jelzett, nettó: 6,5 g, h: 54 cm
19078.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) öngyújtó, jelzett, bruttó 68,33 g
19079.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
20

Ezüst(Ag) fonott karperec, jelzett, 5,5×5 cm, nettó: 13,41 g
19080.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) férfi karreif, réz berakással. jelzett. sérült, bruttó: 15g, d: 6,5cm
19081.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) korallos gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,88 g
19082.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst (Ag) kis asztali képkeret, jelzett, nettó: 12,8 g, 5,5x4,5 cm
19083.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) piros köves gyűrű, jelzett, bruttó: 4,4 g, méret: 51
19084.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft