Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 193

Ezüst(Ag) teknőspáncél fogpiszkálótartó, jelzett, 4×3,5 cm, nettó: 17,42 g
19085.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) medálok, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 2,82 g
19086.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
10

Ezüst (Ag) Kalendáriumos ceruza. Jelzés nélkül. h:9,5cm
19087.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 db régi, dekoratív ezüst (Ag) mente gomb, jelzett, kopásnyomokkal, kissé sérült, nettó: 23,6 g
19088.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

14k Arany (Au) Eljegyzési gyűrű. Jelzett, vésett: Ida 1929.01.01, nettó: 6,1g, m:64cm.
19089.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

14k Arany (Au) Nyaklánc. Jelzett, összegubancolódott. nettó: 1,69g
19090.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

14k Arany (Au) Bross régi csiszolású brillekkel, baguette csiszolású, feltehetően kék tanzanittal (közepében feszültség látható) ékítve. Egy apró kő hiánnyal. bruttó: 4,4 g. Jelzett.
19091.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
35

14k Arany (Au) Bross patkó rátéttel. bruttó: 3,8 g. Jelzett. h: 5 cm
19092.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

14k Arany (Au) Fülbevalópár. bruttó: 1 g. Jelzett. h: 1,5 cm
19093.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14

Arany(Au) 14K áttört gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 1,9 g
19094.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst(Ag) "Feinsilber" tömb, jelzett, 2,6×1,3 cm, nettó: 15,5 g
19095.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) áttört virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 3,8 g
19096.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft