Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2477708
19146
403
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 5 g 2477514
19147
403
Jewellery
Ezüst(Ag) amorf díszítésű gyűrű, jelzés nélkül, állítható méret: 53, nettó: 4,78 g 2477536
19148
403
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) lencsés gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,44 g 2477493
19149
403
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 3,23 g 2477701
19150
403
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,86 g 2477993
19151
403
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,92 g 2476696
19152
403
95000
Jewellery
14K Arany (Au) Gyűrű, benne Ausztria 1915. Dukát Au "Ferenc József" utánveret foglalattal. 24k. össz. nettó súly: 8,5g, méret: 56. Jelzett. 2486646
19153
403
Jewellery
Ezüst (Ag) labradorit köves gyűrű, jelzett, bruttó: 1,8 g, méret: 54 2478258
19154
403
Jewellery
Ezüst(Ag) szőlőfürt, jelzett, 6,5×4,7 cm, nettó: 31,4 g 2478180
19155
403
Jewellery
Ezüst(Ag) golyós, láncos fülbevalópár, jelzett, nettó: 2 g 2478190
19156
403
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, 2 db, jelzett, h: 50 cm, nettó: 3,5 g 2478194
19157
403
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros golyós nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft