Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 295

18020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Havas Henrik: A Bős-Nagymaros dosszié avagy egy beruházás hordalékai. hn., 1988, CODEX. Kiadói papírkötés.
18021.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Csurka István: Közép-Európa hó alatt. Esszék, előadások. New York, 1988, Püski-Smikk. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
18022.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18023.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18024.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Geréb Attila: Az égő tekercs. Dráma Jeremiás prófétáról. A szerző által DEDIKÁLT példány. Székelyudvarhely, 1991, Szerzői kiadás, 55+1 p. Kiadói papírkötés.
18025.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lukács György: Írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, elejében ázásnyomok.
18026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kanta Gyula: Kovács Péter honfoglalása. A szerző, Kanta Gyula (1908-2002) által dedikált! H.n., é.n., Misztótfalusi. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és címlappal, könyvtest elvált a borítótól.
18027.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sinka István: Kadocsa, merre vagy? Győri Miklós rajzaival. Bp., [1944], Somody. Kiadói papírkötés, kissé sérült és foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Legjobb könyvek sorozat 3 száma (1x3, 5.,15):  Móricz Zsigmond: Bováry úr (Az Isten háta mögött.), Kálnoki Izidor: Veronkáék szerencséje, Berkes Imre: Ezer leányfej. Bp., 1917-1918, Érdekes Ujság. Illusztrált papírkötésekben, a borítókon részben Pólya Tibor, és Végh Gusztáv illusztrációival. Változó állapotban, kissé szakadt borítókkal.
18029.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szavaló-könyv. Névnapi és újvéi üdvözlő versekkel, elemi iskolai és házi használatra. Szerk.: Borza Nándor. Bp., 1907, Franklin Társulat. Hetedik, újraszerkesztett és bővített kiadás. Kopottas kiadói félvászon-kötésben, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18031.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft