Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 295

Tömöry Tamás: Lakásunk. Budapest, 1979, Műszaki Könyvkiadó. A szerző rajzaival illusztrált. Kiadói karton kötésben, kopottas fedőlap, egyébként jó állapotban.
17923.

Kikiáltási ár:
800 Ft

P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények I-III. (egybekötve). Bp., 1934, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Korlátozott számú kiadás.
17924.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tamási Áron: Virrasztás. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé borítóval.
17926.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Esterházy Péter 3 db regénye. Függő Bp., 1981, Magvető + Hahn-Hahn grófnő pillantása. Bp., 1991, Magvető + Termelési-regény (kissregény) Bp., 1979, Magvető.
17927.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ottlik Géza 3 műve: Buda regény. Bp., 1997, Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Védőborítóban. + Próza. Bp., 1980, Magvető.  Kiadói kartonált papír-kötés, szép állapotban, kiadói fakó papír védőborítóban. + A Valencia-rejtély. Hajónapló. Pályákon. Bp., 1989, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, szép állapotban.
17928.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése az Ujság 25 éves fennállásának ünnepére. Bp, 1927, Az Ujság/Hungária Hírlapnyomda. Félvászon kötésben, viseltes, szakadt borítóval, a gerinctől elvált kötéssel, helyenként szakadt lapokkal.
17929.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vegyes könyv tétel, 4 db: Gerolamo Rovetta: A Montegu-pör. Bp, 1904, Magyar Hírlap. Kiadói félvászon-kötés, sérült kötéssel. + Ifj. Hegedüs Sándor: A rádzsa és más történetek. Bp., é.n.m Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Herbert Wilton: Asszonynélküli sziget. H.n., 1943, Körmendi. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült borítóval. + Cook Wallace: Montana. Regény a Coloradói aranymezőkről. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel.
17930.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Kalevala, a finnek nemzeti hőskölteménye. A finn eredetiből fordította és a summázó versikéket írta: Vikár Béla. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Bp., 1935., La Fontaine Irodalmi Társaság (Vác, Kapisztán-ny.), 8+333 p. Második, jubileimi kiadás. Kiadó papírkötés, kissé szakadt borítóval, javított kötéssel, intézményi bélyegzővel.
17931.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kendre Péter: Az igazi Orbán. A Viktor2. Bp., 2006, Hibiszkusz. Kiadói kartonált papírkötés.
17932.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ráth-Végh István: Tarka históriák. Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17933.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Stephen Skinner: Millenniumi próféciák. Bp., 1995, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17934.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fodor András: A hetvenes évek I-II. Bp., 1995, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17935.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft