Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 295

18068.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

18069.

Kikiáltási ár:
800 Ft

R. Lukátsi Vilma: Ünnep a hegyen. Bp.,1947, Bethánia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
18070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Magyar regények. H.n. é.n. A délvidéki egyetemi és főiskolai hallgatók egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés.
18071.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. Benne ex libris-szel.
18072.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
18073.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos lapok/lapszélek.
18074.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Békeffi László: Közéleti tankönyv. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Első, javított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
18075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Illyés Gyula: Magyarok. Bp., é.n. Nyugat. Első kötet, második propaganda kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásokkal.
18076.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Endre: Lukits Milos kalandjai. Bp., én., Genius. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
18077.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltokkal, egyébként jó állapotban.
18078.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18079.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft