Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 295

Georg Wilhelm Friedrich Hegel: Hegel esztétika. Rövidített kiadás. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17996.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csukás István: Mint az ejtőernyősök. Összegyűjtött versek. Bp., 1986, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17997.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kabos Ede: Damajanti. Az én novelláimból. Bp., 1911, Nyugat. 198 p. Korabeli dekoratív félvászon kötésben.
17998.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tamási Gáspár: Vadon nőtt gyöngyvirág. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóval.
17999.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. 2. kiadás. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18000.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Popini Albert: Horatius. Bp., 1895,Kilián Frigyes, 1 t+153 p.+2 (kihajtható táblák) t. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti kiadói papírborítókat bekötötték, körbevágott példány.
18001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, én., Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel és meglazult kötéssel.
18002.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Karl May: Eine deutsche Sultana. Dresden, én.,,H. G.  Münchmeyer. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18003.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
18004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18005.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18006.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft