Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2312743
19084
386
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,22 g 2312747
19085
386
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos, köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 2,93 g 2312754
19086
386
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, piros kővel, jelzés nélkül, bruttó: 3,02 g 2312695
19087
386
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,47 g 2312615
19088
386
Jewellery
Ezüst(Ag) "Chanel" mintás gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,8 g 2312680
19089
386
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 49, 50, bruttó: 8,36 g 2312618
19090
386
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 8,22 g 2312704
19091
386
Jewellery
Ezüst(Ag) "tüskés" gyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 5,61 g 2312708
19092
386
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,67 g 2312400
19093
386
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár markazittal, jelzett, h:3 cm, bruttó: 9,66 g 2312732
19094
386
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,43 g 2312410
19095
386
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 61, bruttó: 5 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft