Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 192

Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g
19036.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) íves, köves fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,34 g
19037.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, markazitos medállal,  jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,08 g
19038.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) virágos gyűrű markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,51 g
19039.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arany (Au) 8 K medál jáspissal, jelzés nélkül, bruttó: 4,33 g
19040.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Arany (Au) 14 K függő, kővel, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 1,5 g
19041.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) keresztes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,8 g
19042.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Arany(Au) 14K kitűző gyönggyel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 3,9 g
19043.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Ezüst(Ag) extravagáns nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó: r24,3 g
19044.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
15

Aranyozott ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,9 cm, bruttó: 9,28 g
19045.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 9,1 g
19046.

Kikiáltási ár:
5 600 Ft
15,18
17,50

Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 10,48 g
19047.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft