Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2290686
19036
386
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g 2290118
19037
386
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) íves, köves fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,34 g 2290435
19038
386
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, markazitos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,08 g 2289919
19039
386
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,51 g 2284395
19040
386
Jewellery
Arany (Au) 8 K medál jáspissal, jelzés nélkül, bruttó: 4,33 g 2284394
19041
386
Jewellery
Arany (Au) 14 K függő, kővel, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 1,5 g 2223176
19042
386
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,8 g 2223006
19043
386
38000
Jewellery
Arany(Au) 14K kitűző gyönggyel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 3,9 g 2263034
19044
386
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó: r24,3 g 2289752
19045
386
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,9 cm, bruttó: 9,28 g 2289795
19046
386
5600
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 9,1 g 2289739
19047
386
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 10,48 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft