Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 192

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 6,93 g
19060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített medál, jelzett, d: 3,5, bruttó: 18,9 g
19061.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, shamballa gyöngy medállal, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 7,46 g
19062.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,38 g
19063.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) könyvjelző/pénzcsipesz, jelzett, h: 9 cm, bruttó: 8,25 g
19064.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 2,91 g
19065.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
10

Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 6×5 cm, bruttó: 26,39 g
19066.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst(Ag) piros köves gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,39 g
19067.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) masni formájú filigrán bross, jelzés nélkül, 4,67 g
19068.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
10

Ezüst (Ag.) pénzcsipesz, jelzett, 18K aranyozott plasztkus lófej díszítéssel, jelzett, 4,5x1,5 cm, 14,59 g
19069.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
10

Ezüst(Ag) ovális gyűrű, türkizszínű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,24 g
19070.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14 K arany (Au) halak horoszkóp medál. Jelzett. 0,92 g
19071.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft