Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2312375
19108
386
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,23 g 2312388
19109
386
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,72 g 2312440
19110
386
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,89 g 2312439
19111
386
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,53 g 2312432
19112
386
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) szintetikus kék kővel és markazittal díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,33 g 2275756
19113
386
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek szemes karkötő, jelzett, h: 24 cm, nettó: 10,03 g 2275877
19114
386
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és szintetikus fekete kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 10 g 2312931
19115
386
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál, láncon, jelzett, h: 47 cm, bruttó: 7,77 g 2312936
19116
386
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, "Chanel" mintás medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 8,78 g 2312943
19117
386
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, gyöngyös csepp alakú függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,3 g 2312764
19118
386
Jewellery
Ezüst(Ag) "Chanel" mintás fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 5,17 g 2312953
19119
386
Jewellery
Ezüst(Ag) hengeres nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 17,76 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft