Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 192

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, lila kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,1 g
19156.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag) ovális köves gyűrű,  jelzett, méret: 57, bruttó: 4,78 g
19157.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) levélbontó kés,  jelzett, h: 12 cm, nettó: 24,3 g
19158.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, csepp alakú, kék köves medállal, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 6,05 g
19159.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) borostyános karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 7,9 g
19160.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

Ezüst(Ag) rózsaszín kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 10,48 g
19161.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) karkötő türkizszínű kővel és markazittal, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 14,42 g
19162.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc. Jelzett. 5,44 g, 46 cm.
19163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus piros kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,46 g
19164.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 40,5 g
19165.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst(Ag) karikás gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,43 g
19166.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, bruttó: 4,71 g
19167.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft