Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2275830
19168
386
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,57 g 2275707
19169
386
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, medál és fülbevalópár, jelzett, bruttó: 3,7 g 2275703
19170
386
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár malachittal, jelzés nélkül, bruttó: 3,82 g 2275598
19171
386
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott kiskanál, sérült zománcozással, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 8,3 g 2275686
19172
386
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,7 g 2275619
19173
386
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott Wien kiskanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 8,62 g 2311609
19174
386
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrűpár, egyiken kis sérüléssel, jelzett, tokban, nettó: 2,48 g, méret: 49 2310675
19175
386
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű cirkón kövekkel 12,3 g m: 58, dobozban Jelzett. 2203897
19176
386
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 67, bruttó: 4,6 g 2308092
19177
386
Jewellery
Ezüst(Ag) angyalos magyar címer kitűző, 1900 körül, jelzés nélkül, d: 3 cm, br. 6,9 g 2312962
19178
386
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív fonott nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 64,85 g 2230790
19179
386
65000
Jewellery
Női, 14K arany tokos zsebóra. Szép, működő állapotban. Jelzett, tartóval / Gold womens watch. Works. Bruttó 16,1 g d: 30 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft